Organisatie - Kasteel Huis Bergh
15662
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15662,,vss_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

HOME > ORGANISATIE

Organisatie Kasteel Huis Bergh

Personeel Huis Bergh

Organisatie

Het Stichtingsbestuur bestaat uit de volgende personen:

Voorzitter:
Mr. J.C. van Hasselt

Penningmeester:
Drs. A.J. Joldersma

Bestuursleden:
Ing. R.A.N. van Heek
Mr. F.F.J. Hooft Graafland
Dr. D. Overbosch

Wilt u Kasteel Huis Bergh ondersteunen? 

Aantrekkelijke sponsorprogramma’s en ledenvoordeel.

Medewerkers Stichting Huis Bergh

Directeur
Marijke Brouwer
0314-675093
m.brouwer@huisbergh.nl

Adviseur
Diane Visser
0314-675094
diane.visser@huisbergh.nl

Commerciële Zaken
Jacqueline Wissink
0314-675095
j.wissink@huisbergh.nl

Groenbeheer
Martin Weijers
0314-661281
m.weijers@huisbergh.nl

Museummedewerker
Frank Jansen
0314-675096
f.jansen@huisbergh.nl

Financieel Management
Willy Abbink
0314-675092
w.abbink@huisbergh.nl

Bestuurssecretariaat
Anja Kuiperij
0314-661281
a.kuiperij@huisbergh.nl

Secretariaat
Inge Jansen
0314-661281
i.jansen@huisbergh.nl

Oranjeroute

Ontdek de wortels van ons koningshuis. Veel plaatsen in Nederland en Duitsland hebben banden met het Huis van Oranje-Nassau. De 2500 kilometer lange Oranjeroute is een aaneenschakeling van historische hoogtepunten!

Groepsarrangementen

Wie een bezoek brengt aan het stadje ’s-Heerenberg krijgt een overweldigende ervaring. Het kasteel was het stamslot van de machtige heren en graven Van den Bergh. Het is ingericht met een imposante kunstverzameling.

Wilt u Kasteel Huis Bergh ondersteunen? 

Aantrekkelijke sponsorprogramma’s en ledenvoordeel.

OUDERWETSE GASTVRIJHEID

In kasteel Huis Bergh in ‘s-Heerenberg kunt u uw gasten vorstelijk ontvangen. Met wapperende vlaggen, een koninklijk onthaal op de ophaalbrug en warm welkom in de imposante ontvangsthal.