Organisatie - Kasteel Huis Bergh
15662
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15662,,vss_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

HOME > ORGANISATIE

Organisatie Kasteel Huis Bergh

Kanselarij Huis Bergh

Organisatie

Het Stichtingsbestuur bestaat uit de volgende personen:

Voorzitter:
Mr. J.C. van Hasselt

Penningmeester:
Drs. A.J. Joldersma

Bestuursleden:
Dr. D. Overbosch
Mr. F.F.J. Hooft Graafland
Mr. A.L. van Heek

Wilt u Kasteel Huis Bergh ondersteunen? 

Aantrekkelijke sponsorprogramma’s en ledenvoordeel.

Medewerkers Stichting Huis Bergh

Marijke

Marijke Brouwer

Directeur
0314-675093
m.brouwer@huisbergh.nl

Diane Visser

Adviseur
0314-675094
diane.visser@huisbergh.nl

Frank

Frank Jansen

Museummedewerker
0314-675096
f.jansen@huisbergh.nl

Jacqueline

Jacqueline Wissink

Commerciële Zaken
0314-675095
j.wissink@huisbergh.nl

Martin

Martin Weijers

Groenbeheer
0314-661281
m.weijers@huisbergh.nl

Inge

Inge Jansen

Secretariaat
0314-661281
i.jansen@huisbergh.nl

Anja

Anja Kuiperij

Bestuurssecretariaat
0314-661281
a.kuiperij@huisbergh.nl

Willy

Willy Abbink

Financieel Management
0314-675092
w.abbink@huisbergh.nl

Liane

Liane Meijer

Algemeen medewerker
0314-661281
l.meijer@huisbergh.nl

Ria Smit

Interieurverzorgster
0314-661281
info@huisbergh.nl

Ria Gerritzen

Ria Gerritzen

Interieurverzorgster
0314-661281
info@huisbergh.nl

Wilt u Kasteel Huis Bergh ondersteunen? 

Aantrekkelijke sponsorprogramma’s en ledenvoordeel.

Oranjeroute

Ontdek de wortels van ons koningshuis. Veel plaatsen in Nederland en Duitsland hebben banden met het Huis van Oranje-Nassau. De 2500 kilometer lange Oranjeroute is een aaneenschakeling van historische hoogtepunten!

Groepsarrangementen

Wie een bezoek brengt aan het stadje ’s-Heerenberg krijgt een overweldigende ervaring. Het kasteel was het stamslot van de machtige heren en graven Van den Bergh. Het is ingericht met een imposante kunstverzameling.

OUDERWETSE GASTVRIJHEID

In kasteel Huis Bergh in ‘s-Heerenberg kunt u uw gasten vorstelijk ontvangen. Met wapperende vlaggen, een koninklijk onthaal op de ophaalbrug en warm welkom in de imposante ontvangsthal.